Neden Mobil Uygulama Kullanmalıyız?

1. Müşterilere Ulaşmak


    İnternet kullanıcılarının %50'si aynı zamanda mobil uygulama kullanıcısıdır. Bu sebeple markaların, müşterilerinin ürünlerine ulaşmaları için daha kolay yollar sunması gerekiyor. Bu noktada Mobil Uygulamalar öne çıkıyor. Kullanımı daha kolay ve cihazlarda bulunduğu sürece müşterilerinize kampanyalarınızı bildirim yoluyla kolaylıkla iletebilirsiniz. 


2. Hızlı İletişim
    Müşterileriniz mobil uygulama ile markanıza daha kolay ulaşabilir, sayfalar arası hızlı geçiş yaparak hakkınızda ulaşmak istediği bilgiye hızlıca ulaşır.


3. Daha İyi Hizmet 
    Kötü bir müşteri hizmeti sunmak en sadık müşterileri bile uzaklaştırabilir. Bu sebeple bir mobil uygulama ile birlikte müşterilerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz ve onların ihtiyaçlarını daha kolay temin edebilirsiniz. 


4. Müşterileri elde tutmak
    Müşterileriniz uzmanı olduğunuz işe ihtiyaç duyduğunda internetten sayfalarca arama yapmak yerine, cihazında size ait bir mobil uygulama olduğunda akla ilk gelen sizin markanız olacağı için ilk seçimini sizden yana yapacaktır. 


5. Prestij
    Markalar kendi prestijlerini artırmak için çeşitli yollara başvurur. Mobil Uygulama da bunlardan biridir. İnsanların cep telefonlarında markanızın olması her zaman için prestijli bir durumdur. Bu durum da sizi piyasadaki diğer rakiplerinizin önünde tutar. 


6. Hızlı Satış
    Firma ürünlerini tanıtmak için yüzlerce katalog bastırmak yerine, müşterilerine uygulamayı indirdip ürünlerini müşterilerilerine çok daha kolay bir şekilde  ulaştırabilir. 
Bu sayede firma satışlarını hızlandırır ve satışlarının artmasını sağlar. 

 

 

Siz de firmanız veya şahsınız için bir mobil uygulama yaptırmak istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz. 

 

Yazıyı Paylaş