İşletmenize ait manyetik kart sistemidir.

Bu sistem ile müşterilerinize manyetik kartlarınızı dağıtıp alşveriş esnasında kampanyalarınızdan, hediyelerinizden, çekilişlerinizden faydalanmalarını sağlarsınız.

Bu sistem gelişmiş ve gelişmekte olan birçok ulusal ve global şirket tarafından kullanılmaktadır. İskenderun Online size bu hizmeti mütevazi ölçüde yatırımlar yaparak yapmanızı sağlar.

Bu hizmetle daha fazla müşteri edinebileceğiniz gibi marka değeriniz ve işletmenizin bilinirliğine katkı sağlarsınız. Sadık müşteriler edinerek düzenli alışverişler yapmalarını sağlarsınız.

Kendi kampanyalarınızı disiplinli bir şekilde oluşturarak işletmenizi profesyonelleştirirsiniz. Müşterilerinize vereceğiniz bu hizmet sizi rakiplerinizden bir adım öteye taşıdığı gibi yapacağınız kampanya, hediye, tanıtım masraflarınızıda minimum dereceye indirir.


Kart sisteminde müşterilerinize işletmenize ait mobil programda verilir.

Müşterileriniz sizin işletmenize ait olan mobil programları kullanarak kazandıkları bonusları takip edebilirler.

Müşterilerinize kampanyaları mobil uygulamalar üzerinden bildirebilirsiniz.

İstediğiniz müşteriye veya müşteri grubunuza (öğretmen, avukat, doktor, banka personeli vb.) özel indirimler yapabilirsiniz.

Kazanç kart sistemi ile aynı banka kartlarında olduğu gibi para tanımlayarak müşterilerinize kolay alışveriş imkanı yaratabilirsiniz.