Müşteri Bilgi Yönetim Sistemi, 

Rakiplerinden bir adım önde olmak isteyen işletmelerde, müşterileri hakkında daha fazla bilgi edinmelerini ve bu edindikleri bilgileri anlamlandırarak müşterileriyle iletişim kanallarını açık tutarak daha fazla satış yapmak başta olmak üzere hatırlanmak, hatırlatmak, bilgilendirmek gibi amaçlar doğrultusunda kullanılmaktadır.

Ulusal ve global ölçekte çalışan firmalar müşteri bilgi yönetimi sistemleri sayesinde müşterilerine daha fazla satış yapabilmekte, kampanyalarını daha hızlı duyurabilmekte hatta her müşterisine özel kampanya düzenleyebilmektedir.

İskenderun Online, yerel işletmelerin ulusal ve global şirketlerle rekabet edebilmesini sağlayabilmek, yerel işletmelerin rakiplerinden bir adım önde olmasını sağlamak amacıyla müşteri bilgi yönetimi sistemini müşterilerine sunmaktadır.

Müşteri Bilgi Yönetimi Sisteminin tüm teknolojik alt yapısı (masaüstü yazılımları, mobil yazılımları, veritabanı yönetimi) ve bilgi yönetim sistemi İskenderun Online uzmanları tarafından tasarlanmakta ve müşterilere sunulmaktadır.